Par mums


Starptautiskais uzņēmums SIA „VOLVIT”, kas sadarbojas ar dažādām valstīm un ir ieguvis stabila un droša koka izstrādājumu – palešu, palešu apmaļu, sauso dēļu, sauso ēvelēto izstrādājumu, dažādu kurināmo veidu (granulas, briketes, malka), dēļu koka mēbeļu izgatavošanai un vēl dažādas citas produkcijas – piegādātāja reputāciju, piedāvā jums sadarbību. Mēs strādājam ar dažādiem produkcijas apjomiem, ņemot vērā klienta vajadzības. Precīzi ievērojam pasūtījumu izpildes termiņus, tādējādi kvalitatīvi izpildām klientu prasības.

Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts, tāpēc atšķirībā, piemēram, no Krievijas, muitas procedūru neesamība padara preču piegādi daudz vienkāršāku. Saistībā ar nepārtraukti mainīgo situāciju koka produkcijas tirgū mūsu uzņēmums nepārtraukti izstrādā un piedāvā klientiem arvien jaunus produktu veidus. Mūsu produkti tiek ražoti, izmantojot vadošo Eiropas valstu uzņēmumu modernāko aprīkojumu. Savu produkciju mēs iepakojam saskaņā ar ES prasībām vai arī saskaņā ar pasūtītāja prasībām. Piemēram, dēlis ar mitrumu KD-18% un mazāku tiek iepakots no piecām pusēm ar plastikāta plēvi.

IPPC sertifikāts

Starptautiskā konvencija par augu aizsardzību (International Plant Protection Convention, IPPC) paredz, lai koksne un koksnes tara, kas tiek nogādātā pāri robežai, tiktu apstrādāta saskaņā ar ISPM15 standarta prasībām. Minētais standarts satur starptautiski noteiktus pasākumus, kas paredzēti karantīnai – kaitēkļu kontrolei, lai tie nenokļūtu un nevairotos koka tarā, kas ražota no neapstrādātas skujkoku un lapu koku koksnes, un izmantota starptautiskajā tirdzniecībā.